ENG

XIII Międzynarodowy Plener Ceramiczny LAB ORO - OPEN CALL

Wydarzenia

Wyniki naboru

Organizator XIII Międzynarodowego Pleneru Ceramicznego Lab Oro, na podstawie przysłanych zgłoszeń, dokonał wyboru uczestników, którzy wezmą udział w sympozjum ceramicznym w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku. Tegoroczna edycja odbędzie się w Orońsku w terminie od 10 sierpnia do 4 września 2021 roku.

W tym roku będą to:

  • Adam Sobota
  • Daria Kowalewska
  • Jakub Biewald
  • Nadia Sobko
  • Wiktor Gutt

Komisarzem pleneru będzie Bogusław Dobrowolski.

Pozostałym kandydatom dziękujemy za zgłoszenia i zachęcamy do składania aplikacji w przyszłym roku, a także do zapoznania się z naszym programem rezydencji i możliwością wzięcia udziału w sympozjum rzeźby we wrześniu tego roku.

 


Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku zaprasza profesjonalnych artystów plastyków, pracujących w tworzywie ceramicznym, do wzięcia udziału w XIII Międzynarodowym Plenerze Ceramicznym LAB ORO, który odbędzie się w Orońsku od 10 sierpnia do 4 września 2021 roku.

Do udziału w plenerze zaproszeni zostaną artyści wybrani przez organizatora na podstawie aplikacji złożonych w terminie do 31 maja 2021 roku na adres e-mail komisarza pleneru Bogusława Dobrowolskiego –  b.dobrowolski@rzezba-oronsko.pl lub sekretariat@rzezba-oronsko.pl

Pobierz:

Regulamin

Karta zgłoszeniakategoria: Wydarzenia, autor: Dział komunikacji, dodano: 2021-05-06 14:38:18, czytane: 1897 x
Landart Network O.pl Fundacja im. Józefa Brandta Biuletyn Informacji Publicznej Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego